IMG_20240629_154712
امیرحسین پهلوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی شد
1403-04-20
تیر 20, 1402

بازدید تخصصی مرکز نوآوری با رویکرد بررسی مسائل فناورانه از شرکت گاز لوله

این بازدید با حضور همکاران مرکز نوآوری، شبکه تبادل فناوری، نماینده شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی(PIIC) و متخصصان مربوطه و با هدف تبادل نظر و بررسی مسائل فناورانه موجود در مجموعه گاز لوله صورت گرفت .

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری رادیناس، روز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه سال جاری، قلی پور از هلدینگ PIIC، دادفر مدیر اجرایی مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، افشین فر مسئول تحلیل کسب و کار مرکز نوآوری، سلطانعلی‌زاده رییس شبکه تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نجارزادگان و طباطبایی از مدیران شبکه تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به همراه جمعی از متخصصان و فعالان حوزه های دانش بنیان مرتبط با موضوعات مورد نظر، از شرکت گاز لوله بازدید کردند.

در این بازدید که با استقبال و همراهی زرهانی مدیرعامل و ممدوح مدیر کارخانه گاز لوله و دیگر مدیران این شرکت انجام شد، مهمانان از خطوط تولید مختلف و آزمایشگاه بازدید بعمل آورده و ضمن استماع توضیحات مدیران مربوطه در جریان روند تولید این شرکت قرار گرفتند.

در پایان این بازدید، مدیرعامل شرکت گاز لوله درخصوص مشکلات و مسائل شرکت گاز لوله نکاتی را مطرح نمود و مدیر اجرایی مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ضمن ابراز امیدواری به رفع این چالش ها استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و فناور و تعریف همکاری مشترک با آنها را بسیار لازم و حیاتی دانست.

همچنین مقرر گردید فرم های درخواست پروپوزال (RFP) تدقیق شده ای در خصوص موارد ذیل توسط مرکز نوآوری و با همکاری شبکه تبادل فناوری و شرکت گاز لوله تهیه شود تا در ادامه پس از اولویت بندی آنها اقدامات لازم درخصوص هرکدام از درخواست ها صورت پذیرد:

– آنلاین کردن سیستم التراسونیک و اندازه گیری قطرسنجی در انتهای خط

– افزایش طول عمر لوله ها در صورت استفاده از مستربچ های نچرال

– راه اندازی و تامین قطعات دستگاه یونیکور

– ارائه پیشنهادات درخصوص توسعه محصولات جدید با استفاده از دستگاه تولید تزریق

– توسعه محصول درخصوص تولید لوله های چند لایه