IMG_20240629_154712
امیرحسین پهلوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی شد
1403-04-20
تیر 20, 1402

بازدید مدیران مرکز نوآوری رادیناس از کارخانه کاغذسازی کاوه

مدیرعامل کاغذسازی کاوه: ماشین آلات این شرکت از قدمت بالایی برخوردارند اما در سالیان متمادی توسط متخصصین داخلی مورد بازسازی و نوسازی قرارگرفته‌اند که برخی از اقدامات انجام شده مولفه‌های دانش بنیان دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به نقل از واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، هیاتی از مدیران مرکز نوآوری رادیناس طی بازدیدی از کارخانه و خط تولید این مجموعه با فرصت‌ها و چالش‌های این کاغذساز قدیمی و خوشنام آشنا شدند.

امیرسامان اسفندیاری، مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره کاغذسازی کاوه ضمن همراهی این هیئت اظهار داشت: استفاده از دانش و فناوری، نیاز انکار نشدنی صنعت است به ویژه برای شرکت‌هایی مانند کاوه چرا که ماشین آلات این شرکت از قدمت بالایی برخوردارند.

وی افزود: ماشین آلات این شرکت در سالیان متمادی توسط متخصصین داخلی مورد بازسازی و نوسازی قرارگرفته اند که برخی از اقدامات انجام شده مولفه‌های دانش بنیان دارد. کارشناسان خطوط تولید کاوه که از افراد با سابقه صنعت کاغذسازی کشور هستند به صورت مستمر ماشین آلات را پایش و برای رفع مشکلات، راه حل ارایه می‌کنند.

اسفندیاری به آخرین تعمیرات اساسی انجام شده بر روی خط تولید شماره یک شرکت اشاره کرد و گفت: این تعمیرات اساسی یا همان اورهال، بعد از ۱۵ سال انجام شد که نتایج قابل قبولی نیز در پی داشته است. اما فرسودگی و فناوری قدیمی برخی از قسمت‌ها نیازمند بازسازی‌های مکرر و استفاده از ظرفیت‌های جدید است. کاغذسازی کاوه آماده همکاری گسترده در نوسازی ماشین آلات و بهره‌مندی از امکانات دانش بنیان‌ها است.

گفتنی است که کاغذسازی کاوه (نماد بورسی چکاوه) از شرکت‌های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.