IMG_20240629_154712
امیرحسین پهلوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی شد
1403-04-20
تیر 20, 1402

جلسه معرفی مرکز نوآوری رادیناس در شرکت پرسی ایران گاز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری رادیناس در این نشست که با حضور دکتر حمیدرضا حدادی مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز و همکاران ایشان و آقای دکتر حجت الله برامکی یزدی و همکاران مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی برگزار شد خدمات قابل ارائه توسط مرکز معرفی گردید.

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از تشکیل مرکز نوآوری ابراز امیدواری کردند این مرکز بتواند فرایند به ثمر نشستن فعالیت های انجام شده در این شرکت را تسهیل و تسریع کند تا فعالیت های انجام شده در این شرکت هرچه سریعتر محصولات جدید خود را وارد بازار نماید.

همچنین دکتر حجت الله برامکی یزدی خدمات مرکز نوآوری را کمک به اخذ گواهی دانش بنیان برای شرکت های دارای پتانسیل، نیازسنجی از صنایع و شناسایی شرکت های دانش بنیان رافع نیاز و سرمایه گذاری در طرح ها و شرکت های دانش بنیان مرتبط با زنجیره ارزش شرکت های هلدینگ تاپیکو برشمردند.

در این جلسه مقرر شد پروژه شیرین سازی گاز پیگیری شود تا موانع موجود در اجرایی شدن آن برطرف گردد و همچنین در خصوص تهیه مدل کسب و کار و شناسایی فناور در حوزه LNG مقرر شد جلسات کارشناسی برگزار و پروتکل های همکاری در این حوزه مشخص شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی افزود: شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی دارای یک واحد آینده پژوهی می باشد که برای بررسی فرصت های کسب و کاری آینده با همکاری شرکت های هم گروه اقدامات مقتضی را به انجام می رساند و فرصت همکاری در حوزه آینده پژوهی صنعت گاز با شرکت پرسی ایران گاز مغتنم و قابل بهره برداری می باشد.

شایان ذکر است در انتهای جلسه مقرر شد، اطلاعات مربوط به موضوعات مطروحه در این جلسه بین طرفین مبادله شود و همچنین شرکت پرسی ایران گاز دیگر نیازهای فناورانه خود را در قالب فرم RFP برای مرکز نوآوری ارسال نماید تا بررسی های بیشتر با انجام بازدیدهای میدانی و برگزاری جلسات صورت گیرد.