IMG_20240629_154712
امیرحسین پهلوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی شد
1403-04-20
آذر 20, 1402

حضور فعال مرکز نوآوری رادیناس در نخستین رویداد پتروفن

مرکز نوآوری رادیناس در نخستین رویداد پتروفن در ماه جاری به صورت فعال حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی رادیناس برگزاری برگزاری پنل‌های تخصصی در خصوص نیازهای دانش‌‌بنیان شرکت‌های پتروشیمی و بهم رسانی توانمندی‌ها، تجربیات و دستاوردها با حضور فعالان حوزه پتروشیمی و مجموعه‌های زیست بوم فناوری از حمله محورهای نخستین رویداد پتروفن بود.
در سومین روز رویداد پتروفن ۱۴۰۲، پنل تخصصی تقاضا محور(Revers pitch)  با محوریت مدیریت امور مهندسی و دانش بنیان تاپیکو و مرکز نوآوری رادیناس جهت رفع نیازهای فناورانه و عملیاتی شرکت‌های تابعه هلدینگ تاپیکو از جمله پتروشیمی فناوران، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی غدیر و شرکت فراورد قشم برگزار ‌گردید.
محمدرضا دادفر مدیر عامل مرکز نوآوری رادیناس در این پنل تخصصی با اشاره به نقش مرکز نوآوری در احصا چالش ها و نیازهای فناورانه شرکت های گروه تاپیکو با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری بمنظور بهمرسانی نیازهای فناورانه و گلوگاهی شرکت‌های تابعه هلدینگ و ارائه به زیست بوم دانش‌بنیان کشور گفت: مرکز نوآوری رادیناس به عنوان بازوی نوآوری هلدینگ تاپیکو، بستر مناسبی در جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فراهم آورده است تا بتوانند از نزدیک و در تعامل با شرکت‌های زیرمجموعه، از ظرفیت خود در جهت رفع نیازهای فناورانه و عملیاتی استفاده نمایند.
شایان ذکر است مرکزنوآوری رادیناس از شرکت‌های تابعه هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و عضو گروه شستا و تاپیکو محسوب می شود. شناسایی و احصاء نیازی های فناورانه شرکت‌هم گروه، شناسایی فرصت های سرمایه‌گذاری در ایده‌های دانش‌بنیان و فناورانه در تعامل مستمر میان زیست بوم فناوری کشور از جمله ماموریت های این مرکز محسوب می‌‌شود.