IMG_20240629_154712
امیرحسین پهلوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی شد
1403-04-20
دی 12, 1402

پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به مناسبت ۸ دی ماه روز صنعت پتروشیمی

هشتم دی‌ماه روز پتروشیمی است. روزی که یادآور امید و انتظار از این صنعت است. هدایت هنرمندانه صنعت پتروشیمی به سمت تحول بنیادین می‌تواند این نعمت اللهی را در مسیر آرامش و آسایش مردم عزیزمان قرار دهد.

صنعت پتروشیمی، مجموعه‌ای ارزشمند در مسیر توسعه اقتصادی ایران است که در کنار دیگر ارکان صنعتی کشور وظیفه‌ای خطیر بر دوش دارد.

صنعتی که با تکیه بر توانمندی داخلی گام‌های استواری برای پیشرفت طرح‌ها و پروژه‌ها و ثبات تولید در مجتمع‌های در حال بهره‌برداری برداشته و به حق کارنامه‌ای درخشان در این حوزه از خود به یادگار گذاشته است.

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی با فراهم کردن و سرمایه‌گذاری مناسب در این صنعت بسیار مهم و ارزآور کشور عزیزمان ایران نقشی هر‌ چند کوچک اما تاثیرگذار در توسعه صنعت پتروشیمی داشته و با برنامه‌ریزی و تلاش‌های مجدّانه در راستای تکمیل زنجیره ارزش در این صنعت مهم بوده تا علاوه بر جلوگیری از خام فروشی نفت، افزایش اشتغال پایدار و شکوفایی اقتصادی را به ارمغان آورد.

اینجانب یقین دارم صنعت وزین پتروشیمی می‌تواند با اتکا بر ظرفیت‌ها، توانمندی‌های ملی، اراده و همت تمام تلاشگران شریف، خدماتی بسیار ارزنده در عرصه اقتصاد رقم زند و شکوفایی اقتصاد کشور را در شرایط تحریم‌های ظالمانه موجب شود.

در پایان بار دیگر روز صنعت پتروشیمی را به همه تلاشگران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک عرض می‌نمایم و یاد و خاطره شهیدان کشور ایران اسلامی به خصوص شهدای سرافراز صنعت پتروشیمی را گرامی می‌دارم.

حجت‌الله برامکی‌یزدی
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی